62 Gueridoner, 1 par, vitmålat och förgyllt trä, gustavianska (Louis XVI?), 1770-80-tal, dekor av vädurshuvuden, -ben, klotfestoner mm,
h 114 cm, renoverade
Estimate | 55,000 - 60,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |