503 Lorenzl, Josef, hans art, skulptur, bronserad metall på alabastersockel, dansande dam,
art-déco, 1920-tal, h 43 cm, ursprungligen bordslampa, sockel med skador
Estimate | 1,200 - 1,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |