423 Golvur, bemålat och förgyllt trä, så kallat Bornholmerur (hane), Danmark 1800-talets mitt,
urtavla i metall, h 198 cm, renoverat
Estimate | 600 - 800 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |