119 Howda (elefantstol), skuret, bemålat och förgyllt trä, Indien, 1900-tal,
genombruten dekor, b 90 cm
Estimate | 1,800 - 2,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |