668 Landberg, Nils för Orrefors, vas, slipad kristall, flicka i blåst,
signerad och numrerad N 3035 (1946), h 19,5 cm, litteratur: avbildad sid 240 Ricke & Thor
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |