162 Hansen, Josef Theodor, akvarell, altaret i atriet till Epidius Sabinus hus, Pompeji,
betecknad Domus M. Epidi Sabini samt signerad och daterad Pompej 1884, synlig pappersstorlek 32 x 24 cm
Estimate | 2,200 - 2,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |