422 Knappar, 10 st, silver, Danmark, 1700-talets 2 hälft, graverad blomdekor,
stämplade Povel Knuden Lund Ålborg verks 1767-94, medföljer 2 st stämplade Morten Christian Weile verksam 1826-34, dia 16 mm
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |