726 Litografier, 2 st, bemålade, 1800-talets slut, vallflicka respektive gårdsscen,
vardera 13 x 18 cm, i samtida, förgyllda ramar
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |