228 Lundegård, Justus, tempera på litografi, "Gata i Arild" (St Arilds väg) 1897,
handsignerad samt signerad i stenen, synlig pappersstorlek 32 x 20 cm
Estimate | 1,200 - 1,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |