35 Mostyn, Thomas Edward, olja, sekelskiftet 1900, kvinnoporträtt i pre-Rafaleitiskt manér,
signerad, 80 x 36 cm, krackelyrer
Estimate | 3,600 - 4,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |