340 Okänd designer för Firma Svenskt Tenn, kandelabrar till 2 ljus, 1 par, tenn, Swedish Grace,
stiliserad dekor av växter och delfiner, stämplade Stockholm 1928, h 20 cm, Litt: Katalogen 1930, katalognummer 320, bruksslitage
Estimate | 1,200 - 1,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |