176 Okänd konstnär, 1800-talets 1 hälft, linjeetsningar, 2 st, handkolorerade; "Veduta dei Antichi Castelli presso Canero" respektiveVeduta Generale delle Isole Borromee",
ed Artaria Wien, synlig pappersstorlek cirka 38 x 50 cm, något gulnade
Estimate | 600 - 800 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |