241 Tea-caddy, silver, 1900-talets 1 hälft, dekor av personeri rokokodräkt mm,
oidentifierade stämplar, möjligen Pseudo-Hanau, svenska importstämplar, h 8 cm, vikt 110 gram
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |