194 Boberg, Jörgen, linjeetsning och akvatint, "Brev fra Wien efter jagten",
signerad och numrerad 86/100, daterad Roskilde 1978 i plåten, synlig pappersstorlek 35 x 39 cm
Estimate | 600 - 700 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |