6 Cigarettetui, silver, Ryssland, 1800-talets slutdelvis niellerad dekor av landsby mm,
otydliga mästarstämplar, kontrollörstämplar för Ivan Lebedkin Moskva 1898, l 10 cm, vikt 135 gram
Estimate | 1,200 - 1,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |