334 Corneille (Guillaume Cornelis Van Beverloo), färgserigrafi, kvinna och fåglar,
signerad, daterad -81 och numrerad HC 7/10, ed GKM, synlig pappersstorlek 24 x 18 cm
Estimate | 500 - 600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |