116 Damfickur, 18 karat rödguld, Bonna à Genève, 1800-talets 2 hälft, total vikt 25,5 gram,
serienummer 31925, dia 36 mm, skador
Estimate | 1,200 - 1,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |