1 Okänd dansk konstnär, 1700-tal, oljemålningar 1 par, porträtt av Christian V av Danmark och hh Sofia Magdalena née prinsessa av Brandenburg-Kulmbach,
34 x 29 respektive 34 x 28 cm, i samtida ramar, omfattande slitage
Estimate | 3,600 - 4,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |