217 Reseur med alarm, förgylld brons, Frankrike, 1800-talets slut, kolonnformat med uppsvängd hänkel,
urtavla samt tavla för alarmtid, oidentifierad stämpel DC, h inklusive hänkel 17 cm, medföljer numrerad originalnyckel
Estimate | 2,600 - 3,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |