859 Jörgensen, Erik, soffa, orange textilklädsel på metallben, modell EJ-220,
etikettsignerad, l 215 cm, bruksslitage
Estimate | 2,200 - 2,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |