695 Kähler, Nils, möjligen för Herman A Kähler Nästved, skål, glaserat stengods,,
dekor i brunt, signerad Nils samt daterad 19/6 1970, dia 23 cm
Estimate | 200 - 300 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |