279 Nerman, Einar, efter honom, litografier 5 st, bland annat "Arturo Toscanini",
ur mappen "12 stjärnor", signerade i stenen, synlig pappersstorlek 38 x 29 cm
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |