80 Salongsstolar, 6 st, ljus björk, Lindome, biedermeier, 1800-talets 1 hälft, 1 brännstämplad CALAS,
peltaformad ryggbricka, svängda framben, kompletterade
Estimate | 1,400 - 1,600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |