95 Stol, ek med läderklädsel, barockstil, 1800-tal, målad initial "H"
enligt tradition skall stolen tillhört kapten Gustaf Hjärne, kapten vid föregångaren till Stena-Line, skador
Estimate | 200 - 300 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |