49 Herrmann, C C, skål, sterlingsilver, så kallad Skönvirkestil, 1900-talets 2 hälft,
kulhamrad dekorfoten med dekor av vindruvor, signerad CCH, dia 19 cm, vikt 375 gram
Estimate | 1,500 - 1,600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |