126 Theskedar, 6 st, sterligsilver, England 1800-talets slut, total vikt 120 gram,
graverad crest för adliga ätten Ferguson, stämplade T Slater, W Sltaer & H Holland, London 1895, l 12 cm
Estimate | 500 - 600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |