338 Dokumentmapp, monogramcanvas med invändig läderfodring, Louis Vuitton "Monogram Poche Documents",
stämplad Louis Vuitton Paris Made in France, 38,5 x 28 cm, obetydligt bruksslitage
Estimate | 1,100 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |