831 Hald, Edward för Orrefors, vas, glas, så kallad fiskgraal,
dekor av fiskar mm i grönt och brunt underfång, signerad och numrerad 469H (1954), h 14 cm
Estimate | 2,200 - 2,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |