58 Luktdosa, så kallat hovedvandsaeg, silver, antagligen Danmark, 1700-talets mitt, krönt hjärtformad,
dekor av rocailler, akantus mm, invändigt förgylld, h 8 cm, vikt 40 gram
Estimate | 1,300 - 1,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |