440 Miniatyrkabinettskåp, palisander med intarsia, barockstil, 1800-talets 2 hälft, front med 2 dörrar, bakom vilka 3 lådor, uppfällbar topp med sidenklädd inredning,
lock med infattat broderi, bakom vilket lönnutrymme, l 33 cm, slitage
Estimate | 1,800 - 2,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |