767 Svensson, Gunnar, olja, Caroli kyrka från Sandgärdsgatan - motiv från Borås,
signerad och daterad 1972, 70 x 50 cm
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |