41 Tastevin, sterlingsilver, Danmark, 1900-talets 2 hälft, vikt 70 gram,
stämplad W och S Soerensen Horsens, svenska importstämplar, l 11 cm
Estimate | 600 - 700 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |