6 Van Cleef & Arpels; brosch/clip, 18 karat rödguld med diamanter, smaragder och emalj, "Lion Ebouriffé",
stämplad och numrerad 98299, vikt 11,7 gram, h 3,5 cm, i originaletui, smärre emaljslitage
Estimate | 32,000 - 34,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |