39 Broscher 1 par, förgyllt och bemålat silver med paste, så kallade "Blackamoors",
Frankrike, 1920-30-tal, oidentifierade mästarstämplar, h 3,5 cm, slitage
Estimate | 900 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |