107 Glemme, Dagmar, skulptur/käppställ, delvis patinerad brons, cylindrisk med öppen botten,
dekor av ansikten, fåglar mm, signerad och daterad 2002, h 68 cm
Estimate | 2,200 - 2,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |