8 Papart, Max, färgetsning med carborundum och collage, "Noir ou Bleu",
ur serien "Oiseau-Solitude" från 1977, signerad och numrerad 45/99, pappersstorlek 68 x 50 cm
Estimate | 1,900 - 2,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |