382 Okänd designer, funkis, 1930-tal, lampbord, teak och lackerad metall, dubbla skivor,
justerbar lamphöjd, skivor 44 x 44 cm, bruksslitage
Estimate | 1,100 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |