115 Schantz, Philip von, akvatint och linjeetsning, stilleben med kanna,
signerad, daterad -53 och numrerad 43/310, synlig pappersstorlek 24 x 30 cm
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |