368 Sideboard, mahogny med mässingsbeslag, så kallad "ship's-" eller "campaign-furniture", Reprodux, England,
1900-talets 2 hälft, 2 lådor, b 136 cm, bruksslitage
Estimate | 900 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |