383 Sowa & Reiser efter Disney, färgetsningar, 1 par, Musse Pigg och Mimmi,
signerade och numrerade 226 respektive 423 (?)/500, synlig pappersstorlek 6 x 5,5 cm
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |