291 Boije, Bror för Dux, dagbädd med utdragbar undre bädd, bok,
1960-70-tal, draghandtag i läder, original, rutig klädsel, plakettsignerad, l 200, b 90 cm, (utdragen 170 cm), sido- och ryggstöd saknas eventuellt
Estimate | 2,200 - 2,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |