216 Okänd designer för LK Nes (Lauritz Knudsen/Nordisk Elektricitets Selskab), Valby, Danmark, 1960-70-tal, vägglampor 3 st, aluminium och plast med vita glaskupor,
industridesign, modell P200, l 55 cm, bruksslitage
Estimate | 900 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |