517 Parti mobiltelefoner, Bang & Olufsen, Beocom, 2 st Ericsson T10S, 1 Ericsson T18S samt 1 okänd,
bruksslitage smärre skador
Estimate | 200 - 300 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |