364 Okänd designer för Höganäs, 1800-talets slut, nipperfat, glaserat lergods, i form av örn,
polykrom dekor, l 24 cm, näbb med nagg, glasyrslitage
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |