354 Nattygsbord, 1 par, mahogny med mässingsbeslag och läderklädd skiva, så kallad "ship's-" eller "campaign-furniture",
England, 1900-talets 2 hälft, 2 lådor, h 50 cm, bruksslitage, läderskivor med något olika färg
Estimate | 600 - 700 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |