341 Olson, Erik, färglitografier 2 st, delvis handkolorerade, Sankta Katarina respektive Birgitta av Vadstena,
signerade, numrerade 136/150 respektive 74/150 och daterade 1952, synliga pappersstorlekar40 x 25 cm
Estimate | 1,100 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |