349 Barometer, skuret, förgyllt och bronserat trä, Frankrike, Louis XVI, 1700-talets 2 hälft,
dekor av guirlander, blommor mm, h 95 cm, glas med spricka
Estimate | 3,200 - 3,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |