3 Bordslampa, glas med metallmontage, La Rochère, 1900-talets 1 hälft,
etsad överfångsdekor av landskap i brunt mot gul fond, signerad, total h 48 cm
Estimate | 4,200 - 4,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |