204 Kaminur, förgylld brons och sköldpaddsimitation i André Charles Boulles manér, Tyskland, Louis XV-stil, 1800-talets mitt,
dekor av akantus mm, urtavla signerad Adolh Névir Kgl Hoflieverant Berlin, h 52 cm, smärre defekter
Estimate | 3,200 - 3,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |