72 Andersen, Johannes för CFC Silkeborg, satsbord, 3 st, teak, 1950-tal,
understa med rottingflätning, etikettsignerade, b 65 cm
Estimate | 2,200 - 2,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |